Tekirdağ Şafak Gazetesi

TEKİRDAĞLI LİSELİLERİN HAYALİ YOLA ÇIKTI

TEKİRDAĞLI LİSELİLERİN HAYALİ YOLA ÇIKTI
20 Şubat 2019 - 11:40

TEKİRDAĞLI LİSELİLERİN HAYALİ YOLA ÇIKTI

Türkiye’de bir  müzik platformunun sponsorluğunda, liselilerin hayalini gerçekleştiren Liseler Arası Müzik Yarışması 22. kez yola çıktı. “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip yarışmada liselileri yeni sürprizler ve muhteşem hediyeler bekliyor.

Türkiye’nin 81 ilinden binlerce lise öğrencisine ev sahipliği yapan sahne, 22. senesinde de hayallerinin peşinden koşan Tekirdağlı liseli yetenekleri bekliyor. Serhat Hacıpaşalıoğlu liderliğinde büyük bir titizlikle yürütülen dünyanın en uzun soluklu müzik yarışmasının, geçen seneki muhteşem finalinde, Nükhet Duru, Sertab Erener, Fuat Güner, Kalben, Ece Seçkin, Güliz Ayla, Çağatay Akman ve Demet Sağıroğlu gibi ünlü isimler gençlere destek vererek bu heyecana ortak olmuştu.

Liseli Gençler İdolleriyle Buluşmaya Devam Edecek

22. Liseler Arası Müzik Yarışması’sı için liseliler okullarında hazırlıklarını sürdürürken, organizasyon için de sürprizlerle dolu çalışmalar başladı. Geçen 21 senede liseli gençleri idolleriyle buluşturan yarışmada bu sene de birçok ünlü isim gençlerin yanında olarak onlara destek verecek.

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site