Tekirdağ Şafak Gazetesi

27 YILLIK GURUR

27 YILLIK GURUR
02 Temmuz 2020 - 13:41

 

01 Temmuz 1994 yılında ilk sayısını çıkartan Tekirdağ Şafak Gazetesi 27’inci yaşına girmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

ZEKİ ÇEBİ VE YAŞAR KAPTAN ÇEBİ TARAFINDAN KURULDU

Tekirdağ’da doğru, tarafsız ilkeli yayıncılık anlayışı ile 1994 yılında Zeki Çebi ve Yaşar Kaptan Çebi tarafından kurulan Tekirdağ Şafak Gazetesi, Tekirdağ’ın nabzını tutmayı sürdürüyor. Gündem oluşturan haberleri ile 27 yıldır Tekirdağ’ın en saygın gazetesi olmayı Tekirdağ halkı ile başaran Tekirdağ Şafak Gazetesi bugün 7 bin 831’inci sayısı ile 27’inci yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

TÜM OKURLARIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ

Ekip ruhuyla 27 yıldır başarıyla yayın hayatını sürdüren Tekirdağ Şafak Gazetesi ekibi şu şekilde; Kurucularımız; Zeki Çebi, Yaşar Kaptan Çebi, İmtiyaz Sahibi: Tayfun Çebi, Sorumlu Müdür: Güner Conkuroğlu, Yazı İşleri Müdürü: Rıza Erenler, Sayfa Sekreteri: Yonca Çalışkan, Köşe Yazarı; Cenk Kıpçak, Muhabirler; Ertan Gence, Adil İbiş, Vasfi Mungan ve Cumhur Köse’den oluşmaktadır. Bugüne kadar ve bundan sonra da bizlere destek olan tüm okurlarımıza şükranlarımızı ve saygılarımızı sunuyoruz. Ayrıca Gazetemizin kurucularından olan aramızdan ayrılan Zeki Çebi’yi rahmetle anıyoruz.

KARAKAYA’DAN TEBRİK MESAJI

Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürü Sabri Karakaya, gazetemiz imtiyaz sahibi Tayfun Çebi’ye tebrik mesajı gönderdi. Karakaya mesajında, “Yayın hayatına başladığı 01 Temmuz 1994  tarihinden bugüne, yerel basınımızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Tekirdağ Şafak Gazetesi’nin tüm yönetici ve çalışanlarını kuruluş yıldönümü münasebetiyle kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

ERTAN GENCE

 

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site