Tekirdağ Şafak Gazetesi

BEŞİKTAŞ KAZANDI, AHMET NUR ÇEBİ KAZANDI

BEŞİKTAŞ KAZANDI, AHMET NUR ÇEBİ KAZANDI
21 Ekim 2019 - 11:18

Ülkemizin ve Tekirdağ’ın değerli İş adamı Yaşar Kaptan Çebi’nin oğlu Kaptan Grup Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Nur Çebi 5 bin 9 kongre üyesinin oyunu alarak Beşiktaş’ın 34’üncü başkanı oldu.

ÇEBİ RAKİPLERİNE FARK ATTI

Beşiktaş’ta gerçekleşen olağanüstü seçimli genel kurulda toplam 20 sandıkta 8 bin 644 kişinin oy kullandığı seçim sonucunda Ahmet Nur Çebi 5 bin 9 oya ulaşırken, Serdal Adalı 2 bin 983 ve Hürser Tekinoktay ise 537 oy aldı. Bu sonuçlarla Ahmet Nur Çebi, en yakın rakibine 2 bin 26 oy fark atarak siyah-beyazlı kulübün yeni başkanı oldu.

8644 ÜYE OY KULLANDI

Öte yandan divan kurulundan yapılan açıklamaya göre, kongrede 8644 üye oy kullandı. Çebi’nin yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor:
Asıl üyeler: Adnan Dalgakıran, Emre Kocadağ, Fatih Hakan Avşar, Ahmet Mesut Urgancılar, Kemal Erdoğan, Enis Ulusoy, Erdal Torunoğulları, Berkan Gocay.
Yedek üyeler: Umut Şenol, Bilgihan Sürmen, Hakan Daltaban, Fırat Fidan, Ali Efe Bezci.

 

“BUGÜN DEĞİŞİMİN BİR BAŞLANGICIDIR

”Beşiktaş başkanlığının kesinleşmesinin ardından Ahmet Nur Çebi, “Bu genel kurulda görev yapan divana ve bana desteğini esirgemeyen aileme, dostlarıma çok teşekkür ederim. Beşiktaş bugün yeni bir döneme yeni bir ufka açılmıştır. Bugün bir değişimin başlangıcı olmuştur. Bu değişim katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi her zaman yukarı taşıyacak bir değişimdir. Yorucu bir gün oldu. Ama şunu söylemek istiyorum. Önümüz aydınlık, önümüz parlak. Size söz veriyorum. Beşiktaş’ın 1 kuruşu bile bize emanet. Zor günlerimiz olacak ama güzel günlerimiz olacak. Hepsini beraber yaşayacağız. Yarın sabahtan itibaren Beşiktaş’ı çok güzel günler bekliyor olacak.. Bana oy verende vermeyende Beşiktaşlıdır. Kongreye geldiler bu bana yeter. Bugünden sonra herkesin birbirine sarıldığı bir Beşiktaş için mücadele edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site