Tekirdağ Şafak Gazetesi

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
30 Nisan 2019 - 13:26

Ülkemizin ve Tekirdağ’ın önemli kuruluşlarından Kaptan Şirketler Grubu, tüm çalışanları ve aileleriyle bir araya gelerek 55’inci Yıl Kaptan Bahar Şenliği düzenledi.

Tekirdağ’ın Muratlı İlçesi mesire alanında gerçekleşen organizasyona Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi, Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Nur Çebi, Tayfun Çebi, Arzu Efe, MARTAŞ Limanı Genel Müdürü Orhan Çebi, Kaptan Demirçelik Fabrikası Genel Müdürü Şükrü Erhal, MARTAŞ Limanı ve Kaptan Demirçelik Fabrikası müdürleri, Kaptan çalışanları ve aileler katıldı.

Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı şenliklerde aileler doyasıya eğlendi. Çocuklar kum boyama atölyesi, maket yapım atölyesi ve şişme parklar ve parkurlarla eğlenceli vakit geçirirken, yetişkinler ise canlı langırt, rodeo-dart, halat çekme, çuval yarışlarıyla günü doyasıya eğlenerek geçirdiler. Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Nur Çebi, Tayfun Çebi, Arzu Efe etkinliğe katılan Kaptan ailesiyle tek tek ilgilendi.

Havanın güzel olmasıyla fırsatı değerlendiren ailelere hoş geldin paketi, köfte ekmek, sucuk ekmek, dondurma ve meşrubat; Çocuklar için ise macun, çikolata, patlamış mısır ikram edildi. Kaptan çalışanları ve ailelerinin bir araya geldiği bahar şenliğinde aileler birbiriyle kaynaşırken, “Sen Ben Biz Hepimiz Kaptanız. Biz Büyük Bir Aileyiz” mesajı verildi.

DCIM100MEDIADJI_0035.JPG

DCIM100MEDIADJI_0038.JPG

DCIM100MEDIADJI_0043.JPG

DCIM100MEDIADJI_0032.JPG

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site