Tekirdağ Şafak Gazetesi

BÜYÜKŞEHİR 130 İŞÇİ ALACAK

BÜYÜKŞEHİR 130 İŞÇİ ALACAK
12 Şubat 2020 - 16:39

BÜYÜKŞEHİR 130 İŞÇİ ALACAK

3 Mart itibariyle Süleymanpaşa’da şehir içi ulaşımı Büyükşehir Belediyesi’nin yapacak olmasının ardından Büyükşehir 130 otobüs şoförü almak için ilana çıktı.

Büyükşehir Belediyesi’nin yayınladığı ilana göre başvurular 11 Şubat’ta başlarken başvurular 16 Şubat Pazar günü sona erecek İlana göre alınacak 130 işçi sadece Süleymanpaşa’da çalışacak. Büyükşehir’in alacağı bu şoförler daimi statüde olacak.

İŞTE BAŞVURU ŞARTLARI

130 işçinin işe başvurması için gerekli başvuru koşulları şu şekilde açıklandı; Emekliliğe hak kazanmamış olmak, affa uğramamış bile olsa anayasal düzene ve devlete karşı işlenmiş suçlardan mahrum olmamak, Askerlikle ilişiği olmamak, En az ilkokul mezunu olmak, SRC 1 yada SRC 2 belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak, Otobüs şoförlüğü için yeterli olacak D sınıfı veya eski E sınıfı ehliyet sahibi olmak, Deneyim sahibi olmak.

Ayrıca başvuru için gereken belgeler; Özgeçmiş, SRC 1 yada SRC 2 ve Psikoteknik belge fotokopisi, Eyada D sınıfı ehliyet fotokopisi olarak belirtildi. Bu şartlara uygun adayların başvuracağı adres; Süleymanpaşa Otogar TEKULAŞ ofisi ve Mimar Sinan Caddesi Paşa Camii Yanı Bedesten Meydanı TEKULAŞ tahsilat ofisi olarak açıklandı. Başvurudan sonra uygun görülen adaylarla görüşme bilgileri iletilecek.

ERTAN GENCE

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site