Tekirdağ Şafak Gazetesi

ÇEBİ AİLESİNİN ACI KAYBI

ÇEBİ AİLESİNİN ACI KAYBI
27 Ekim 2020 - 17:01

Kaptan Grup’ta uzun yıllardır görev yapan İnşaat Mühendisi Tuncay Çebi 26 gün önce geçirdiği trafik kazası sonucu İstanbul’da bulunan özel bir hastanede yaşam savaşını kaybetti.

Kaptan Demir Çelik fabrikasında uzun yıllardır görev alan ve Marmaraereğlisi ve Tekirdağ genelinde sevilen ve saygı duyulan Tuncay Çebi 26 günlük yaşam savaşını kaybetti. Tuncay Çebi’nin acı haberi alan sevenleri yasa boğuldu.

“BENİM BABAM HERKESİN BABASIYDI”

Kaptan Grup’ta yaptığı başarılı çalışmalarla ve güler yüzlülüğü ile herkesin kalbini fetheden Tuncay Çebi’nin acı haberini biricik kızı İlayda Çebi verdi. Babasının telefonundan attığı mesajla tüm sevenlerine acı haberi veren İlayda Çebi; “Canımın parçasını, annemin hayat arkadaşını, dünyalara bedel babamı, 27 Ekim 2020 tarihinde 02:00’da son yolculuğuna uğurladık. Bazı insanların izi bu dünyada ebediyen kalır, onunki de daima hepimizle olacak. Baba olmak, sadece kendi evladına değil, her insan evladına babalık yapabilmek demektir; iyi zihniyet, kocaman yürek, güzel niyet, samimiyet, sağlam akıl, en önemlisi de gerçek sevgi ister. Benim babam, herkesin babasıydı. Çünkü bu kadar acımasız dünya düzeninde, herkese insanlığın ve babalığın ne demek olduğunu öğretiyor. Onun evladı olmasaydı da, herkes ona baba derdi. Tuncay Çebi’nin evladı olma şansına sahip olduğum için minnettarım. Onun gibi bir mühendis, onun gibi bir yönetici, onun gibi bir baba, onun gibi bir eş, onun gibi bir insan herkese nasip olmaz. Bize bu güzellikleri öğrettiği için daima şanslı olacağız.”

Tekirdağ Şafak Gazetesi olarak Kaptan Grup’un değerli ve sevilen ismi Tuncay Çebi’ye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

ERTAN GENCE

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site