Tekirdağ Şafak Gazetesi

CHP TEKİRDAĞ TEŞKİLATINDAN İMAMOĞLU’NA TAM DESTEK

CHP TEKİRDAĞ TEŞKİLATINDAN İMAMOĞLU’NA TAM DESTEK
23 Mayıs 2019 - 12:56

Tekrar eden seçimlerde hazine desteği olmamasından dolayı CHP, adayı Ekrem İmamoğlu için bağış kampanyası başlattı. CHP,  YSK’nin iptal kararı verdiği 6 Mayıs ve sonrasında bazı partililerin kendilerine bağış yapması sonucu böyle bir kampanyanın başlatıldığı açıklandı.

Tekirdağ İl ve İlçe örgütleri de bu bağış kampanyasına destek olmak için çağrıda bulundu. CHP Tekirdağ İl ve İlçe teşkilatlarından yapılan açıklamada; “ Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına destek olmak için İl Başkanlığımızın koordinasyonunda tüm ilçelerimize toplu bağış kampanyası başlatıyoruz.  24 Mayıs’ta Şarköy, 27 Mayıs’ta Hayrabolu – Saray, 28 Mayıs’ta Çerkezköy – Muratlı, 29 Mayıs’ta Süleymanpaşa – Çorlu, 30 Mayıs’ta ise Kapaklı – Ergene’de buluşuyoruz. “ denildi.

29 Mayıs’ta Süleymanpaşa’da düzenlenecek olan toplu bağış kampanyası için açıklama yapan CHP Süleymanpaşa ilçe Başkanlığı ; “Kampanyaya katılmak isteyen herkesi  29 Mayıs Çarşamba Günü saat 14:00’te Süleymanpaşa İş Bankası Çarşı Şubesi’ne davet ediyoruz. “ denildi.

ADİL İBİŞ

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site