Tekirdağ Şafak Gazetesi

ÇINARLI MAHALLESİ’NE GÜÇLÜ ADAY

ÇINARLI MAHALLESİ’NE GÜÇLÜ ADAY
15 Şubat 2019 - 16:21

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesi Çınarlı Mahallesi Muhtar Nazmi Bitkin gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette Bitkin’nin aza adayı Erol Akata’da yer aldı.

Çınarlı Mahallesi’nde muhtar seçildiği takdirde muhtarlık hizmetlerinden ücret alınmayacağının altını çizen Bitkin şunları ifade etti; “ Ben Nazmi Bitkin Hayrabolu Karayahşi doğumluyum.29 yıldır Çınarlı Mahallesinde ikamet etmekteyim. Emlak işleri ile uğraşıyorum ve hastaneden emekli oldum. Beni muhtar adayı olmaya iten en büyük etken ise, muhtarla halk arasındaki kopukluğu gördüm ve halkın muhtarla birebir içe içe olması gerektiğini düşündüm. Dostlarımda önermesiyle siz değerli Çınarlı Mahallesi halkına hizmet için aday oldum. Aza kardeşlerimle beraber mahallemize daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. “ dedi.

ÇINARLI’DA ÖĞRENCİLERE BURS SAĞLAYACAĞIZ

Çınarlı Mahallesi’nin güçlü adaylarından Bitkin seçildiği takdirle yapacakları bazı hizmetleri şu şekilde ifade etti; “ İlk olarak muhtarlık hizmetlerinden ücret almayacağım. “ Sokaklar Çocuk Okutuyor Projesi “  ile Çınarlı Mahallesinde üniversite okuyan öğrencilerimize burs sağlayacağız. Çınarlı Spor Kulübünü hak ettiği yere gelmesi için elimizden geleni yapacağız. Çınarlı Spor için Belediye ile görüşeceğim ve uygun olan bir arsa üzerine kulüp binası yapılması için çalışacağım ve en önemlisi de bu ve buna benzer tüm hizmetlerimi siz değerli Çınarlı Mahallesi halkı ile istişare ederek yapacağım. dedi.

GÜÇLÜ EKİBİMLE ÇINARLI’YI DEĞİŞTİRECEĞİZ

Aza adaylarının da muhtarlık yapabilecek kapasitede ve yetenekte olduğunu belirten Bitkin şunları söyledi; “ Benim aza adaylarımın hepsi muhtarlık yapabilecek bilgi ve donamıma sahipler. Aza adaylarım, Mehmet Üsüs, Zişan Merak, Erol Akata, Şenol Akyüz, Fatih Teke, Mustafa Çevik, Süleyman Uçun ve Sefer Eren.  Kardeşlerimle beraber hep birlikte Çınarlı Mahallesi’nin sorunlarını çözeceğiz. Bu mahalle Süleymanpaşa’nın en büyük mahallelerinden biri ve bir banka atm’miz bile yok. Gerekli merciler ile görüşüp bu mahalleyi hak ettiği yere getireceğim. “ dedi.

Adil İBİŞ

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site