Tekirdağ Şafak Gazetesi

CÜNEYT YÜKSEL’İ TİKTOK’A DA BEKLİYORUZ

CÜNEYT YÜKSEL’İ TİKTOK’A DA BEKLİYORUZ
26 Kasım 2020 - 12:35

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Kezban Oskay, Cüneyt Yüksel’i sosyal medya fenomeni olduğunu iddia ederek kendisini TikTok’a da bekliyoruz dedi.

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Kezban Oskay, Gelecek Partisi Süleymanpaşa Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Ayten ve Gelecek Partisi Tekirdağ İl Sekreteri Merve Ceylan Tekirdağ Şafak Gazetesi’ni ziyaret ederek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

“GELECEK TEKİRDAĞ’A İYİ GELECEK”

Kadın Kolları Başkanı Oskay yaptığı açıklamada, “Siyasete ilk defa Gelecek Partisi ile girdim. Bu düzenin değişmesi gerektiğine inanıyorum ve biz de bir ucundan tutalım istedik. Gelecek Partisi’nde bulunma sebebim Gene l Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun fikirlerine saygı gösteriyoruz ve kendisini seviyoruz. Kendisinin fikirlerinin arkasında olmaktan da mutluyuz.  Tekirdağ pandemi nedeniyle yaptığımız etkinlikler kısıtlı. Ev, esnaf ziyaretlerimiz kısıtlı. Vatandaşlara hediyeler götürüyoruz. Gönüllerine girmek istiyoruz.  Hiçbir özel etkinliği kaçırmadan güzel etkinlikler düzenliyoruz. Üye kayıtlarımızı gerçekleştiriyoruz.  Gelecek Partisi Tekirdağ’a iyi gelecek diyoruz” dedi.

“TİKTOK’A DA BEKLİYORUZ”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in fotoğraflarını her yerde yayınladığını söyleyen Başkan Kezban Oskay, “Tekirdağ ve Süleymanpaşa’da yapılan çalışmaları takip ediyoruz. Özellikle Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel sosyal medya fenomeni olma yolunda ilerliyor. Boya, sıva işleriyle fenomen olma yolunda olduğunu görüyoruz. İlerleyen günlerde Süleymanpaşa Belediye Başkanını youtuber yada tiktokta görürsek şaşırmayız. Orada da kendisini görmek istiyoruz. Sürekli paylaşıyorlar Rumeli iskelesi. Zaten bizim iskelemiz vardı. Yaptıkları boya, badana, koltuk, sandalye. Bu kadar. Yapılan bir şeye bu kadar fotoğrafı konulmaz. Bugün yapılan bir şeyi bir hafta boyunca yapmak ne kadar doğru? Olan bir merdiveni boyayarak kendini tanıtıyorsun. Yeni bir şey yapsa da onları görsek” ifadelerine yer verdi.

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site