Tekirdağ Şafak Gazetesi

Endüstriyel tablet alımı yapılacak

Endüstriyel tablet alımı yapılacak
30 Ağustos 2021 - 16:00

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilanda

TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
  1. İhale konusu: 2021 Yılı Endüstriyel Tablet Alımı İhalesi – Süre Uzatımı
  2. İhale no: 2021-787621
  3. İş: Sözleşme ve eklerinde belirtilen teknik ve ticari hususlar çerçevesinde Endüstriyel Tablet (“Malzeme”) Alımı gerçekleştirilecektir.
  4. İhale zarfı TREDAŞ Genel Müdürlük adresine kapalı zarf yöntemiyle sunulacak olup ihale son teklif verme tarih ve saati 08.09.2021 saat 14:00 şeklindedir. Açık eksiltme oturumu (satım ihalesi olması halinde açık artırma oturumu), aynı adreste ve aynı tarihte gerçekleştirilecektir.
  5. İhale süresince başvuru, soru, itiraz ve şikayet için kayıtlı e-posta adresi (KEP1): [email protected]
  6. İstekli, ihale katılım başvurusunu KEP1 adresi üzerinden,  ihale konusu ve numarasıyla birlikte şirket e-posta adresini bildirmek suretiyle iletebilir. İhale dokümanları, isteklinin başvuru esnasında bildireceği e-posta adresine gönderilecektir. İhale süresince şikayetler ve itirazlar aynı KEP1 adresi üzerinden iletilebilir. KEP adresi bulunmayan istekli, ihale başvurusu için www.tredas.com.tr adresinin güncel ihaleler sayfasında yer alan detaylı ilanı inceleyebilir.
  7. Ön inceleme amacıyla ihale dokümanı talep etmek ve ihale içeriği hakkında detaylı bilgi almak üzere Sn. Gökçe Adıgüzel Özer (Tel: 0282 258 26 00, E-posta: [email protected]) ile irtibata geçilebilir.
  8. Ekonomik ve malî yeterlik ile meslekî ve teknik yeterliğe ilişkin kriterler için www.tredas.com.tr adresinin güncel ihaleler sayfasında yer alan detaylı ihale ilanına bakınız.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/839799/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/endustriyel-tablet-alimi-yapilacaktir

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site