Tekirdağ Şafak Gazetesi

GAZETE SAHİBİ VE TEMSİLCİLERİNDEN TBMM BAŞKANI ŞENTOP’A ZİYARET

GAZETE SAHİBİ VE TEMSİLCİLERİNDEN TBMM BAŞKANI ŞENTOP’A ZİYARET
03 Mart 2020 - 11:37

Tekirdağ İl merkezindeki yerel gazete sahip ve temsilcileri, Tekirdağ Şafak Gazetesi Yazı işleri Müdürü Rıza Erenler,Trakya ve Avrupa Gazetesi Sahibi ve Trakya Gazteciler Birliği Derneği Yönetim Kurul Başkanı Naci Akyazı, Habertrak Gazetesi Sahibi Cenap Kürümoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’u Ankara’daki makamında ziyaret etti. Ziyarete Tekirdağ Basın İlan Kurumu Müdürü Sabri Karakaya da eşlik etti.

Ziyarette, Tekirdağ’da toplam sayısı 13’e ulaşan Organize Sanayi Bölgeleri başta olmak üzere büyük ölçekli kuruluşların aracılık ilanlarının Basın İlan Kurumu aracılığıyla dağıtılması ve hemen hemen tüm ülke genelinde yayınlanan “Resmi İlan” ve “İşyerlerine Gazete Alımı” genelgeleri Tekirdağ Valiliği’nce de hayata geçirilmesi konusunda bilgi aktarıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP da ziyaretten ve bilgilendirmeden son derece memnun kaldığını belirterek, kendisine aktarılan hususların takipçisi olacağını ifade etti. ŞENTOP, “Tekirdağ’ın sorunlarıyla yakından ilgileniyorum. Bize aktarılan her konunun takipçisi oluyorum. Tekirdağ’ın yerel basını bizim için çok değerlidir. Oradan yansıyan sorunları da çözüme kavuşturmak için çaba sarf ediyoruz. Sizlerin aracılığıyla tüm Tekirdağ halkına selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’u ziyaret öncesinde AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa YEL, ziyaret çıkışında ise AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem KONCAGÜL ile de görüşen heyet, Ankara’dan umutlu haberlerle döndü.    HABER: RIZA ERENLER

 

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site