Tekirdağ Şafak Gazetesi

“GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR”

“GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR”
11 Mart 2019 - 10:52

Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sami Kayın TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop onuruna birlik yemeği düzenledi. Bin kişinin üzerinde yoğun katılımın sağlandığı yemek Tekirdağ gündemine damga vurdu.

 “CUMHURBAŞKANIMIZA BORCUMUZU ÖDEYECEĞİZ”

Düzenlenen toplantıda konuşan Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sami Kayın, “TBMM Başkanı seçilen Tekirdağlı hemşehrimiz Mustafa Şentop onuruna düzenlediğimiz bu davete katılan tüm dostlarımızı sevgiyle selamlıyorum. Gün birlik günüdür. Tekirdağ için çalışmak hak ettiği konuma getirme günüdür. Hep birlikte el ele vererek var gücümüzle çalışmalıyız. Bizim bir borcumuz var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Tekirdağ’a Trakya’ya inandı, güvendi ve hemşehrimiz Mustafa Şentop’u TBMM Başkanı olarak gösterdi. Bizim bu borcumuzu ödememiz gerekiyor. TBMM Başkanı olan Mustafa Şentop’a çalışmalarında başarılar diliyorum. Tekirdağ hep birlikte çok güzel olacak” dedi.

“GÜÇLENEN VE BÜYÜYEN TÜRKİYE”

Sami Kayın’ın ardından kürsüye gelen TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ’da faaliyet gösteren esnaf odaları başkan ve yönetimlerinin katıldığı gecede yaptığı konuşmada, böyle güzel bir geceyi organize ettiği için Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sami Kayın’a teşekkür etti. Şentop ayrıca, Türkiye’nin yakın tarihinden örnekler göstererek, güçlenerek büyüyen bir ülke konumunda olduğunu, bu başarının arkasındaki iradenin de milletinin önünden yürüyen bir lider, liderine güvenen bir millet olduğunu söyledi. Şentop, konuşmasının ardından oda başkanları ve yönetimleriyle, günün anısına tek tek fotoğraf çektirdi.

ERTAN GENCE

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site