Tekirdağ Şafak Gazetesi

HİKMET ATA “MARMARAEREĞLİSİ’NDE BOZUK YOL KALMAYACAK”

HİKMET ATA “MARMARAEREĞLİSİ’NDE BOZUK YOL KALMAYACAK”
26 Haziran 2020 - 15:01

Marmaraereğlisi Belediyesi yaz döneminde yol çalışmalarına hız verdi.

Marmaraereğlisi Belediyesi, yaz mevsiminin gelmesiyle ‘ilçe de bozuk yol kalmayacak’ sloganı ile çıktığı yolda durdurak bilmeden çalışmaya devam ediyor.

Marmaraereğlisi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe de belirlenen güzergahlara yol yapım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Sıcak asfalt ve beton yol yapım işlemlerini sürdüren ekipler ilçe de bozuk yol kalmaya denk çalışmalarına devam edecek.

Marmaraereğlisi yaz aylarının gelmesiyle artan nüfusu ile hizmet açısından daha büyük bir kitleye ulaşıyor. Bu bağlam da yapılan çalışmalar belli programlar dahilinde gerçekleştiriliyor. Yol yapım ve üst yapı yenileme işlemleri Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın talimatlarıyla ekipler tarafından hummalı bir şekilde sürdürülüyor.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; ‘’ İlçemizdeki her bozuk yolu belirli program dahilinde yaparak halkımıza kazandırmayı hedefliyoruz. Bu sebeple özellikle yaz döneminde çalışmalarımızda hız kesmiyoruz. Ekiplerimiz yedi yirmidört sahada görevlerinin başındalar. Hazırladığımız asfaltlama programını belirlenen periyodlar ile uygulamaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın bu konu da bizden beklentilerini biliyor ve çalışmalarımıza bu şekilde yön veriyoruz.’’ dedi.

ERTAN GENCE

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site