Tekirdağ Şafak Gazetesi

“ İstanbul ve Balkanlardan gelen hastalar Tekirdağ’ı tercih ediyor “

“ İstanbul ve Balkanlardan gelen hastalar Tekirdağ’ı tercih ediyor “
08 Nisan 2019 - 12:34

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Halim Doğrusöz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Başhekim Doğrusöz, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında bilgi vererek, günde bine yakın hastanın hastaneye geldiğini ve özellikle çevre il ve ilçelerden bilhassa İstanbul ve Balkanlardan gelen hastaların Tekirdağ’ı tercih ettiğini ifade etti. Başhekim Doğrusöz, Başkan Günay’a hastanenin tüm birimlerini gezdirdi ve tedavi süreçlerindeki uygulamalar hakkında da bilgilendirme de bulunarak, nazik ziyareti için Günay’a teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin vermiş olduğu hizmetler neticesinde Türkiye’nin en iyi diş hastaneleri arasında olduğunu, hastanenin donanımlı yapısı ile çevre il ve ilçelere, İstanbul ve Balkanlara hitap eden kaliteli hizmetlerden dolayı Başhekim Halim Doğrusöz nezdinde tüm hastane çalışanlarını tebrik ediyorum dedi.

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site