Tekirdağ Şafak Gazetesi

KADİR BAŞKAN BU DEFA KÖŞE YAZARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

KADİR BAŞKAN BU DEFA KÖŞE YAZARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
NURİ YAŞAR( [email protected] )
22 Ekim 2019 - 11:52

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak bu güne kadar hemen hemen toplumun bütün kesimleri ile bir araya geldi. Başkan Albayrak bu defa yerel basının ön planında olmayan ama yerel gazetelerde bu topraklar için bu toprakların insanları için kafa yoran, fikir üreten gizli üreticiler köşe yazarları ile bir araya gelerek görüşlerini dinlemeyi seçti. Güzel de oldu. Neden derseniz hiçbir karşılık beklemeden yazan insanlara da değer verdiğini gösterirken bizler de mutlu etti. Toplantı sırasında katılımcıların heyecanlı ve çok dolu oldukları bir sürü konunun kısa sürede gündeme gelmesinden belli oluyordu. Kadir Başkanın bu toplantıların altı ayda bir yapılması görüşünü açıklamasından sonra buraya belirlenen bir konu ile gelinmesi hatta burada genel yönetimden de temsilcilerin bulunmasının yararlı olacağı da ifade edildi.
Kadir Başkan konuşmasında önce geride kalan ikiyüz günlük hizmet süresini artılarıyla ve eksileriyle anlattı. Başkan daha sonra; “amacımız sizinde yorumlarınızı alırken de bilgilendirmek üzere zaman zaman bir araya gelmek, bu toplantıları altı ayda bir yapmayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.
Başkanın bu konuşmasının ardından katılımcıların sağlıktan eğitime, çevreden tarihe ve spora kadar bütün soruları cevaplandırdı. Toplantı sonunda katılanların kafalarında bir rahatlamayı, mutluluğu ve tazelenen enerjiyi görmek zor değildi.
Sonuç ta; Kadir başkan yaptığı bu jest ile programın başından dağılıncaya kadar hepimizden bol bol teşekkür aldı, takdirlerimizi de kazandı. Oradan bir dahaki toplantıya daha hazırlıklı olmalıyız fikri ile ayrıldık. Bu toplantı ortak akla hizmet eden bir olay olarak kayıtlarda yerini aldı. Saygılar…

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site