Tekirdağ Şafak Gazetesi

KAPTAN GRUP GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDİYOR

KAPTAN GRUP GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDİYOR
29 Nisan 2021 - 12:37

Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu Ramazan ayı nedeniyle Tekirdağ genelindeki tüm belediyelere, vatandaşlara ve tüm çalışanlara ulaştırılmak üzere toplamda 6 bin erzak kolisi teslim etti.

Yatırımlarını başta Marmaraereğlisi olmak üzere Çorlu, Hayrabolu OSB ve Ergene’de yapan Çebi ailesi bu bölgeden kazandıklarını yine bu bölgede paylaşmaya devam ediyor. Ülkemizin yaşadığı bu zor günlerde  Çebi ailesi yaptığı yardımlar ile bölgede örnek ve takdir edilen bir firma olarak vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.

Türkiye ve Tekirdağ’ın en büyük demir çelik fabrikasından biri olarak örnek gösterilen hayırsever İş İnsanı Kaptan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi ve ailesinin yaptığı yardımseverlik herkesin kalbinde taht kurdu. Çebi ailesi mübarek ramazan ayında yaptığı 6000 bin erzak kolisini Tekirdağ’ın tüm belediyelerine dağıttı. Erzak kolisi desteklerinden duydukları memnuniyeti dile getiren 11 ilçe belediye başkanı başta Kaptan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi olmak üzere tüm Çebi ailesine teşekkür ettiler.

Ayrıca Marmaraereğlisindeki tüm muhtarlara , sivil toplum örgütlerine ve  ihtiyaç sahibi vatandaşlara da  yardım edilirken, Kaptan Grup’a bağlı tüm çalışanlara da dağıtım gerçekleşti.  Kaptan Grup Tekirdağ’ın yanı sıra İstanbul, Karabük ve Trabz on’da da yardım kolisi dağıtımı yaptı.

 

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site