Tekirdağ Şafak Gazetesi

KAPTAN GRUP İDLİB’E DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

KAPTAN GRUP İDLİB’E DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
07 Temmuz 2020 - 15:35

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ve İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen İdlib’e Briket Ev kampanyasına Kaptan Grup büyük destek vererek yine gönüllerde taht kurdu.

BRİKET EV KAMPYASINA BÜYÜK DESTEK

İdlib bölgesinde yaşayan insanların acılarının hafifletilmesi ve acil insani ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yürütülen kampanyalara Kaptan Grup desteklerini arttırarak devam ettiriyor. Martaş Limanı Genel Müdürü Orhan Çebi ve Tekirdağlı İş insanları Ahmet Özben ve Alican Koç Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti. Orhan Çebi, Kaptan Grup’un İdlib’e Briket Ev Kampanyasına destek olduklarını belirtirken, İş İnsanları Ahmet Özben ve Alican Koç’ta Kaptan Grup’un bu örnek  katkısını duyarak kendileri de Vali Aziz Yıldırım ile görüştü ve İdlib’e Briket Ev kampanyasına destek olacaklarını belirttiler. Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Martaş Limanı Genel Müdürü MARSAD Başkanı Orhan Çebi, “Tekirdağ Valimiz Aziz Yıldırım’ı ziyaret ettik. İlgi ve alakası için teşekkür ederiz. Cumhurbaşkanımızın başlattığı ve İçişleri Bakanlığımızın yürüttüğü İdlib’e Briket Ev kampayasına destek olduk” açıklamasında bulundu.

İDLİB’E 100 TON UN GÖNDERİLDİ

Çebi Ailesi son günlerde yaptıkları yardımlarla da adından sıkça söz ettiriyor. Briket Ev kampanyası öncesinde Kaptan Grup, Bir aradayız İdlib’in yanındayız kampanyası kapsamında Kaptan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi Tekirdağ’da kendi çiftliğinde yetiştirdiği buğdaylardan elde ettiği 100 ton una ilave ettiği gıda malzemeleri ile birlikte toplam 7 tır gıda malzemesini Tekirdağ Valisi Ve Kolordu Komutanlığı’nın nezdinde İdlip bölgesinde yaşayan halka ulaştırmak üzere yine İdlib’deki Türk askeri birliklerine göndermişti.

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site