Tekirdağ Şafak Gazetesi

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNİN MAHALLE İFTARLARI BAŞLADI

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİNİN MAHALLE İFTARLARI BAŞLADI
15 Mayıs 2019 - 14:07

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından organize edilen ve Ramazan ayı boyunca toplam 6 mahallede yapılması planlanan “Mahalle İftarları” programının ilki Yakuplu Mahalle sakinlerinin katılımı ile yapıldı.

Belediye Başkanı Hikmet Ata,  Marmaraereğlisi  halkını iftar programlarına davet ederek, bu yılki iftar etkinliklerinde  ilçe halkıyla beraber olacaklarını ifade etti. Başkan Ata, gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Bu mübarek Ramazan ayında iftar sofralarımızda hep birlikte olmak istiyoruz. Ramazan ayının Tüm hemşerilerime sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum ”dedi.

Yakuplu Mahallesi meydanında hazırlanan iftar programına Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın yanı sıra, Başkan Yardımcıları Sinem Özüpek, Muharrem Şen, Meclis Üyeleri ve birim müdürleri de katılım sağladı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; iftar programda masaları dolaşarak vatandaşlarla tek tek selamlaştı ve onların Ramazan aylarını kutladı. Başkan Ata, bu mübarek ayda ilçe halkıyla bütünleşmek ve onlarla her zaman birlikteliğimizi göstermek adına böyle bir Ramazan etkinliği programı hazırladıklarını belirtti.

İftar programında ilgiyle karşılanan Başkan Hikmet Ata, ”Marmaraereğlisi halkına öncelikle bizlere gösterdikleri ilgi nedeniyle çok teşekkür ediyorum.  Bizlerde sizlerin bu ilgisine layık olmaya çalışıyoruz. Bu mübarek ayda her mahallemizde sizlerle buluşmak istedik. Kıymetli çalışma arkadaşlarıma ve teşriflerini esirgemeyen siz değerli hemşerilerime saygılarımı sevgilerimi, şükranlarımı sunuyorum.  İnşallah Cenab-ı Allah, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız duaları kabul eder. Bu anlamlı günde aynı sofranın etrafında bir araya geldiğimiz her bir hemşerime bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site