Tekirdağ Şafak Gazetesi

MÜHÜRLENDİ

MÜHÜRLENDİ
25 Ekim 2019 - 12:37

2016 yılından bu yana işletme ruhsatı bulunmadan çalıştırılan Yılmazspor Çay Bahçesi işletme ruhsatı bulunmadığı için Süleymanpaşa Belediyesi tarafından mühürlendi.

 

CÜNEYT YÜKSEL EL ATTI

Süleymanpaşa Belediyesi’nin eski Başkanı Ekrem Eşkinat döneminden bu yana işletme ruhsatı bulunmayan fakat hiçbir yaptırım uygulanmayan Yılmazspor Çay Bahçesine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel el attı.  Yılmazspor yöneticileri Anıtlar Kuruluna bağlı alan olan İbrahim Müteferrika Parkına Süleymanpaşa Belediyesi’nin yaptığı ihaleyle  aldı. Fakat yöneticiler parka eklentiler yaptığı gerekçesiyle Ekrem Eşkinat parka işletme ruhsatı vermedi. İşletme ruhsatı olmadan 3 yıl boyunca parkı işleten Yılmazspor, yaptığı eklentileri Cüneyt Yüksel’in müdehale etmesiyle yıktı.

 

KİLİT VURULDU

Yaşanan gelişmelerin ardından Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Yılmazspor Çay bahçesi işletme ruhsatı olmadığı için mühürledi. 21 Ekim tarihinde mühürleme tutanağı gerçekleşirken, iş yerinin güvenlik kameralarının çalışması için elektrik dışında her şeyi kapatıldı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuyla ilgili gazetemize yaptığı açıklamada, “Ruhsatsız çalıştırma ile ilgili yoğun şikayetler geliyordu. Ruhsat almamak için bu zamana kadar direnmiş.  Süleymanpaşa Belediyesi olarak gereken yapılmıştır” dedi.

ERTAN   GENCE

 

 

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site