Tekirdağ Şafak Gazetesi

ORHAN ÇEBİ’DEN NKÜ REKTÖRÜ MÜMİN ŞAHİN’E ZİYARET

ORHAN ÇEBİ’DEN NKÜ REKTÖRÜ MÜMİN ŞAHİN’E ZİYARET
06 Mart 2019 - 10:14

Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi, MARSAD Başkanı
Orhan Çebi, Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mümin Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

“NKÜ TRAKYA’NIN LİDERİDİR”

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette MARSAD Başkanı Orhan Çebi’nin yanı sıra, Kaptan Şirketler Grubu Yatırım Danışmanı Yüksek İnşaat Mühendisi Tuncay Çebi’de yer aldı. Ziyarette, Orhan Çebi, Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’ e akademik çalışmalarında başarılar diledi. Namık Kemal Üniversitesi’nin Trakya bölgesine hizmette lider konumda bulunduğunu belirten Orhan Çebi, “Üniversitenin Tekirdağ ile bütünleşmesinden dolayı Üniversitemize ve Rektörümüze teşekkür ediyorum.
Namık Kemal Üniversitesi şuanda Trakya’da lider konumda bulunuyor. Akademik çalışmaları ile bilime, teknolojiye verdikleri desteklerden dolayı tüm emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kaptan Şirketler Grubu olarak her zaman üniversitemizin yanındayız” dedi.

“TRAKYA İLE BÜTÜNLEŞİYORUZ”

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Rektör ŞAHİN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kaptan Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi’ye bölgemize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim. Yaşar Kaptan Çebi, ben Trakya Üniversitesindeyken üniversitemize bir çok destekte bulunmuştu. Bunun için kendisine yine şükranlarımı iletiyorum. Namık Kemal Üniversitesi olarak tüm gayretimiz bölgeye daha iyi hizmet veren bir Üniversite olmak. Bunun için tüm akademisyenlerimiz çalışmalarını yürütüyor. NKÜ’yü Tekirdağ, Trakya ile bütünleştirmek şehrimizin ekonomisine, kültürüne, sanayisine, teknolojide fayda sağlamak birinci görevimizdir. Ziyaretinden dolayı Orhan Çebi ve Tuncay Çebi’ye teşekkürlerimi sunarım” dedi.
ERTAN GENCE

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site