Tekirdağ Şafak Gazetesi

Şehit Er İdris Özgür Caddesinde Kilit Taş Çalışması Yapıldı

Şehit Er İdris Özgür Caddesinde Kilit Taş Çalışması Yapıldı
13 Şubat 2019 - 13:11

Tekirdağ’ın Ergene İlçesi Yeşiltepe Mahallesi Şehit Er İdris Özgür caddesinde kilit taş çalışması yapıldı.

Ergene Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Şehit Er İdris Özgür caddesinde kilit parke taş serimi yapılırken caddede yapılan çalışmayı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yerinde inceledi.

Ergene Belediyesi yaptığı yol çalışmaları kapsamında kilit taş döşeme çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Şehit Er İdris Özgür caddesinde yapılan çalışmalar bitirilerek yol halkımızın hizmete sunulacak.

Başkan Yüksel “Ergene ilçemizde vatandaşlarımız için yollarımızı geliştirmeye ve yenileri eklemeye hiç durmadan devam ediyoruz, göreve geldiğimizden günden bugüne dek 100 kilometreden fazla yolu halkımıza kazandırdık, daha da kazandırmaya devam edeceğiz, Ergenemizde sorun teşkil eden yolları belirleyerek bakım ve onarımını sürekli şekilde gerçekleştiriyoruz. Ergenemizde 20 yılda yapılmayanı yapıyoruz, geçtiğimiz günlerde Esenler-Kırkgöz mahallelerimiz arasında 3 kilometre asfaltlama çalışmasını yaptık, yeni dönemde de bu hizmetlerimizden ödün vermeden yeni projelerimizi uygulayarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Ergene Belediyesinin yol yapım çalışmalarından dolayı mutluluğunu ifade eden vatandaşlar bu nedenle Başkan Rasim Yüksel’e teşekkürlerini sundular.

Yonca ÇALIŞKAN

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site