Tekirdağ Şafak Gazetesi

Sofya Uluslararası Turizm Fuarında Çorlu Tanıtıldı

Sofya Uluslararası Turizm Fuarında Çorlu Tanıtıldı
15 Şubat 2019 - 16:16

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Meclis Başkanı Erdim Noyan, Meclis Üyeleri, Genel Sekreter İbrahim Karağöz ve Çorlu Bölge firmaları, Sofya Turizm Fuarı’na katılım sağladı.

“Çorlu Birlikte Çok Güçlü”

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan Sofya Turizm Fuarı’nın önemine değinerek; “Çorlu’da ki turizm ve iş potansiyelinin artırılması ve Çorlu’nun daha etkili bir şekilde tanıtılması amacıyla fuarda yerimizi aldık. Ekibimiz ve bölge firmalarımızla birlikte yer aldığımız stantlarda Çorlu’muz hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmede bulunduk. Bulgaristan’dan ülkemize alışveriş yapmaya gelen ziyaretçi sayısı son dönemde oldukça artmıştır. Bölgemizin avantajları var ve markaların üretimleri bölgemizde yapılmaktadır. Otel ve sağlık altyapımız Trakya’nın en iyisi durumundadır. Çorlu’ya olan ilginin artması, ikili görüşmeler yapılması, firma tanıtımları ve yeni pazarlar açılmasına katkı sağlamak amacıyla Sofya Turizm Fuarı’na iştirak ettik. Üyelerimizle birlikte daha güçlü bir Çorlu için çalışmalarımız devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

“Fuarların Ülke ve Bölge Tanıtımında Etkisi Büyüktür” 

Sofya Turizm Fuarı hakkında açıklamalarda bulunan Çorlu TSO Meclis Başkanı Erdim Noyan; “Fuarlar sadece katılımcı firmalara değil, ülkemizin ve bölgemizin tanıtımına da büyük katkı sağlar. Bölgemizin kalkınmasına katkı sağlama noktasında birlikte hareket etmemiz gerektiğine inanıyorum. Bizlerin de gerek katılımcı gerekse ziyaretçi olarak fuarlara iştirak etmesi büyük önem arz etmektedir. ”dedi.

Cenk KIPÇAK

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site