Tekirdağ Şafak Gazetesi

“SUÇLU ARAMAK YANLIŞTIR”

“SUÇLU ARAMAK YANLIŞTIR”
26 Nisan 2019 - 17:49

 

Cumhuriyet Halk Parti Süleymanpaşa İlçe Yönetim Örgütü 31 Mart Yerel seçimlerini değerlendirme toplantısı düzenledi.  İlçe Başkanı İsmail Öztürk, “Seçimde 4 ilçeyi kaybettik. Burada suçlu aramak yanlıştır” dedi.

“SEÇİM SONUÇLARINA SAYGI GÖSTERİYORUZ”

Süleymanpaşa İlçe Örgütü adına basın açıklamasını Süleymanpaşa İlçe Başkanı İsmail Öztürk yaptı. Başkan İsmail Öztürk açıklamasında, “Buradan ilk olarak Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı şiddetle nefretle kınıyoruz. Özellikle linç kültürünü ayakta tutmaya çalışan, yumruk atan kişiyi kahramanlaştıran kişiler bizi utandırıyor. Bu kişiler insanlıktan nasibini almamıştır. Süleymanpaşayı kaybettik. Saygı gösteriyoruz. AK Parti belediyesi çalışmalarına başladı. Cüneyt Yüksel şuanda belediye başkanı. Her şey elinde. Her şeyi ortaya koyabilir. Geleni gideni çıksın açıklasın. ” dedi.

“HİÇKİMSE İSTİFA ETMEYECEK”

‘Seçimden önce 12 ilçeyi alacağız’ diyen CHP’nin 4 ilçeyi kaybetmesiyle ilgili soruya cevap veren Süleymanpaşa İlçe Başkanı İsmail Öztürk, “Seçim sonuçlarıyla ilgili bir değerlendirme yapılıyor. Hiçbir siyasetçi ben şurayı kaybedeceğim demez. Her yeri kazanacağım diye yola çıkar. Faik Öztrak’ta bu yüzden tüm ilçelerde yüzde 55’in üstündeyiz dedi. Onlar adına konuşmam yanlış olur. Hiç kimse istifa etmeyecek. Kişiler üzerinden siyaset yapmak, suçlu aramak yanlıştır. Bütün boyutlarıyla değerlendirilmesi gerekiyor.

ADİL İBİŞ

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site