Tekirdağ Şafak Gazetesi

Süleymanpaşa’da 30.119 m² depo ve arsası icradan satılık

Süleymanpaşa’da 30.119 m² depo ve arsası icradan satılık
18 Mart 2022 - 12:23

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilanda Tekirdağ İl, Süleymanpaşa İlçe, 128 Ada, 3 Parsel, NAİP Mahalle/Köy, Satışa konu taşınmaz Naip Köy yoluna cepheli olup yol su elektrik mevcut olup ulaşımı kolaydır. Tekirdağ Şehir Merkezine kuş uçuşu 15 km kumbağ Mah. merkezine ve Deniz sahiline 4 km mesafede, düz bir arazi yapısına sahip olupbelediyenin her türlü hizmetlerinden faydalanmaktadır. arsa üzerindeki tuğla imalat fabrikasının imalat bölümü tamamen yıkılmış durumdadır. molozların büyük bir bölümü hali hazırda yıkılmamıştır.
İdari bina: Betonarme tarzde inşa edilmiş olup idare binası olarak kullanılmaktadır. Zemindeki alanı 130 m²dir. 2 katlı olup %20 oranında yıpranması mevcuttur.
Yemekhane: Betonarme tarzda inşa edilmiş olup mutfak ve yemekhane olarak kullanılmaktadır. kullanım alanı 34 m² dir. tek katlı olup %20 civarında yıpranması mevcuttur.
depo: Kısmen çelik Konstriksiyon kısmen betonarme tarzda inşa edilmiş olup depo olarak kullanılmaktadır. kullanım alanı 220 m² olup %20 civarında yıpranmasının mevcut olduğu bilirkişi raporundan anlaşılmıştır.

İLAN İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/948891/emlak-is-yeri-ve-ticari-isletme-tekirdag-suleymanpasada-30-119-m%C2%B2-depo-ve-arsasi-icradan-satiliktir

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site