Tekirdağ Şafak Gazetesi

TEKİRDAĞ 28 YILDIR ŞAFAK GAZETESİ OKUYOR

TEKİRDAĞ 28 YILDIR ŞAFAK GAZETESİ OKUYOR
01 Temmuz 2021 - 16:24

Gazete çalışanları öğle yemeğinde bir araya geldi.

Tekirdağ’da doğru tarafsız ilkeli yayıncılık anlayışı ile 1994 yılında Zeki Çebi ve Yaşar Kaptan Çebi tarafından kurulan Tekirdağ Şafak Gazetesi, Tekirdağ’ın nabzını tutmayı sürdürüyor. Gündem oluşturan haberleri ile 28 yıldır Tekirdağ’ın en saygın gazetesi olmayı Tekirdağ halkı ile başaran Tekirdağ Şafak Gazetesi bugün 8098 sayısı ile 28. Yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Gazetenin Şirket Müdürü Güner Conkuroğlu, Yazı İşleri Müdürü Rıza Erenler ve gazete çalışanları ile birlikte 28’nci yıl yemeğinde bir araya geldi.

Yemekte bir konuşma yapan Şirket Müdürü Güner Conkuroğlu “Biz bir aileyiz. Sizlerde bir arada olmaktan her zaman onur ve gurur duyuyorum. Fikir alış verişinde bulunmak ve aile bağlarımızı daha da güçlendirmek anlamında bu yemekte bir araya geldik. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. ” dedi.

Yazı İşleri Müdürü Rıza Erenler yaptığı konuşmada, “Bugüne kadar iyi ya da kötü günlerimiz olmuştur. Biz bir aile olarak, bu günlerin hep beraber üstesinden geldik. Bugüne kadar çizgimizden ve dürüst, ilkeli haberciliğimizden vazgeçmedik. Yine de öyle olmaya devam edeceğiz. ” diyerek sözlerini tamamladı.

Gazete çalışanlarının hatıra fotoğrafı çektirdiği yemek, sohbetle sona erdi.

TÜM OKURLARIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ

Bugüne kadar ve bundan sonra da bizlere destek olan tüm okurlarımıza şükranlarımızı ve saygılarımızı sunuyoruz. Ayrıca gazetemizin kurucularından olan ve aramızdan ayrılan Zeki Çebi’yi rahmetle anıyoruz.

GAZETEMİZİN YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak gönderdiği çiçek ile gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutladı. Albayrak mesajında; “ Kuruluş yıldönümünüzü kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin gazetemize gönderdiği çiçek ile kuruluş yıldönümümüzü kutladı.

Basın Yayın Enformasyon Edirne Bölge Müdürlüğü; “01.07.1994  tarihinden bu yana, ilkeli yayımcılık anlayışını başarıyla sürdüren Tekirdağ Şafak gazetesinin kuruluş yıl dönümünü kutlar; ilk günden bu yana yapılan objektif ve ilkeli habercilikte emeği geçen herkesi, kurucusundan yazı işleri müdürüne, muhabirinden matbaa görevlisine, dağıtıcısına ve okuyucusuna kadar tebrik eder, nice başarılı yıllar dileriz.” dedi.

Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürü Sabri Karakaya; “Yayın hayatına başladığı 1 Temmuz 1994 tarihinden bugüne, yerel basınımızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Tekirdağ Şafak Gazetesi’nin tüm yönetici ve çalışanlarını kuruluş yıldönümü münasebetiyle kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.” dedi.

HABER: ADİL İBİŞ

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site