Tekirdağ Şafak Gazetesi

Tekirdağ Hayrabolu’da 13.000 m² tarla icradan satılık

Tekirdağ Hayrabolu’da 13.000 m² tarla icradan satılık
01 Ağustos 2022 - 16:19

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilanda Muhammen Bedeli 273.515 TL olan tarla icradan satılık.

Taşınmaz topoğrafik olarak orta eğimli bir zemin üzerindedir ve ulaşımı ortadır. Taşınmazın yakın çevresinde tarımsal alanlar bulunmaktadır. Parsel üzerinde koyun bakıcılığı yapıları bulunmaktadır. Kadriye Mahalle merkezine doğrusal olarak 1,15 km uzaklıktadır. Taşınmazın çevresi demir direk arası kafes tel çit ile çevrilidir. Tarla vasfındaki bu taşınmazın toprak yapısı ve tüm özelliklerini inceledik. Kıymet takdiri sırasında taşınmazın boş durumda olduğu, tarım yapılmadığı görüldü. Yapılan tetkik ve incelemeler neticesinde; kıymet takdirine konu taşınmazın tarıma elverişli toprak yapısının bulunduğu, toprak yapısının orta verimli olduğu, bölgemizde uygulanan 1 yıl buğday, 1 yıl ayçiçeği ekmek suretiyle ikili münavebe sisteminin uygulanabileceği tespit edilmiştir.

İLAN İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1022383/emlak-tarla-tarim-arazisi-bag-bahce-tekirdag-hayraboluda-13-000-m2-tarla-icradan-satiliktir

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site