Tekirdağ Şafak Gazetesi

Tekirdağ Hayrabolu’da 22.050 m² tarla mahkemeden satılık

Tekirdağ Hayrabolu’da 22.050 m² tarla mahkemeden satılık
21 Ekim 2022 - 12:32

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilanda Muhammen Bedeli 352.800 TL olan tarla mahkemeden satılık.

1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşincigünden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamınıve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.

İLAN İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1065771/emlak-tarla-tarim-arazisi-bag-bahce-tekirdag-hayraboluda-22-050-m2-tarla-mahkemeden-satiliktir

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site