Tekirdağ Şafak Gazetesi

TEKİRDAĞ KAMU-SEN İL TEMSİLCİLİĞİNDEN REKTÖR ŞAHİN’ E ZİYARET

TEKİRDAĞ KAMU-SEN İL TEMSİLCİLİĞİNDEN REKTÖR ŞAHİN’ E ZİYARET
13 Şubat 2019 - 13:12

Tekirdağ Kamu – Sen İl Temsilciği, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Mümin Şahin’i makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Türkiye Kamu-Sen Tekirdağ İl Temsilcisi Kamuran Varma, Türk Sağlık-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Yalçın Gür, Türk Eğitim-Sen Tekirdağ Şubesi Yönetim Kurulu üyesi İsmail Şevik, Türk Eğitim-Sen Süleymanpaşa İlçe Yönetim Kurulu üyesi Zübeyde Aykaç, Türk Sağlık-Sen Namık Kemal Üniversitesi İş Yeri Temsilcisi Merve Balkan, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü inşaat şubesi makine öğretmeni Özcan Özgenç ve NKÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğretim üyesi Dr. Atilla Babacan NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’ e görevinde başarı temennisinde bulundular. 

Konuşmalarında Varma bugüne kadar üniversitede sendikal bir kıyımın yaşandığını belirterek hak, hukuk, adalet ve liyakat temelli atamaların yapılmadığını söyledi. İdari personelin ise sendikası değiştirttirilerek yandaş sendika da olmaları sağlandı. Adeta korku imparatorluğu çalışanların üzerine kuruldu. Akademik personele ise kadro verilirken hak edenlere değil yandaş olanlara verildi. dedi.

Türk Sağlık Sen Tekirdağ Şube başkanı Yalçın Gür ve Namık Kemal Üniversitesi iş yeri temsilcisi Merve Balkan üniversite hastanemizdeki aksaklıklar ve personel eksiği konusunda sayın rektörümüz Mümin Şahin’ e bilgi verdiler. Üniversite rektörümüz Mümin Şahin de konuşmalarında hastane birimlerini gezdiğini, aksaklıkları tespit ettiğini söyledi. Yönetim kadrosundaki yapılan değişikliklerle ve personelimizin gayretleriyle hastanemiz Tekirdağlılara daha iyi hizmet verecektir. Bundan emin olunuz. dedi.

Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette, Rektör ŞAHİN ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Adil İBİŞ

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site