Tekirdağ Şafak Gazetesi

Tekirdağ Süleymanpaşa’da 194 m2 işyeri icradan satılık

Tekirdağ Süleymanpaşa’da 194 m2 işyeri icradan satılık
15 Mart 2021 - 16:08

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilanda Süleymanpaşa’da 194 m2 işyeri icradan satılık.

İşyerinin tavanları plastik boyalı ve tavanlarının kenarlarında şerit halinde yapılmış alçıpan asma tavan bulunmaktadır. Wc bölümün zemin ve duvarları seramik kaplamadır.İşyeri bodrum katta olmasına rağmen bulunduğu sokaktan ana girişi bulunması nedeniyle ulaşılabilirkonumdadır. Keşif günü yapılan incelemerde iş yerinin tekstil firması tarafından kullanıldığı görülmüştür. .İş yeri Süleymanpaşa Belediyesi konut alanı içinde, Elektirik su,Çöp toplama gibi belediyenin her türlü hizmetlerinden yararlanır konumdadır.her türlü ulaşım imkanına sahiptir. Taşınmaz kuş uçuşu hükümet konağına 850 m,denize 680 mt ,Tekirdağ merkezinin en işlek caddesi hüküğmet caddesine 100 metre Tekira AVM’e 20mtmesafede ulaşım problemi olmayan ve belediyenin her türlü hizmetlerinden faydalanan etrafında genellikle zemin ve bodrum katları iş yeri diğer katları ofis +konut olarak kullanılan bir benzer nitalikli iş yeri ve meskenlerin bulunduğu bir bölgede bulunmaktadır. albenisi olan bir konumdadır.

İLAN İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/755452/emlak/is-yeri-ve-ticari-isletme/tekirdag-suleymanpasada-194-m2-isyeri-icradan-satiliktir-

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site