Tekirdağ Şafak Gazetesi

Tekirdağ’da 31.311 m² içinde fabrika binası olan arsa icradan satılık

Tekirdağ’da 31.311 m² içinde fabrika binası olan arsa icradan satılık
22 Mart 2022 - 15:17

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilanda muhammen bedeli 51.905.499 TL olan arsa satılık.

Taşınmaz Tekirdağ ili Süleyman paşa ilçesi. Zafer mahallesi, 2442 ada/ 8 parsel. 31.311,11 m² alanlı arsa ve üzerindeki 3 adet Betonarme Fabrika+12 adet Çelik Silo+ Yükleme İndirme Binası olarak kayıtlıdır.. Taşınmaz Tekirdağ Çanakkale Çevre yoluna ve Muratlı Kavşağına yakın bir alandadır. Etrafında sanayi tesisleri (Beton Santrali, Depolar,v.b) ile Ticaret Borsası ve Zahireciler Sitesi bulunmaktadır. Dumansız Sanayi Alanında yer almaktadır.
Taşınmazın bulunduğu bölgedeki alt yapı ve üst yapı tam olarak tamamlanmamış ve kısmen eksiktir.
8 nolu parseldeki un fabrikası halihazırda faal durumda çalışarak üretim yapılmaktadır. Fabrika binası bir bütün ve birleşik olarak yapılmış betonarme karkas bir binadır. Fabrika binasının bir kısmı 4(Bodrum Kat+ Zemin Kat+2 Normal Kat) katlı diğer kısımları 7(Zemin Kat+6 Normal Kat) katlı olarak inşaa edilmiştir.

Fabrika Binası: Fabrika binası dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Fabrika içerisindeki zemin alanları genelde seramik kaplıdır. Merdivenler mermer kaplı olup doğramaların büyük çoğunluğu demir doğramadır. İç kısımlarda boya ve badana yapılmıştır.
Fabrika yan, arka ve ön cephelerinde çelik konstrüksiyondan yapılmış sundurma şeklinde yapılar ile yükleme indirme binası bulunmaktadır. Toplam inşaat alanı 13.713,00 m²’dir.
Yapının fiili durumu ve yaşı dikkate alındığında %10 civarında yıpranması bulunmaktadır.

İLAN İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/951830/emlak-arsa-tekirdagda-31-311-m%C2%B2-icinde-fabrika-binasi-olan-arsa-icradan-satiliktir-coklu-satis-

UZAY YAYINCILIK LTD. ŞTİ. AİTTİR Mobil Site